Past Shows (2011-2018)

2018

Januari 12 – Noordwijk – Met Marijn Brouwers, Anne Soldaat en Reyer Zwart – The Chet Baker Room – 20.15  Details here.

Januari 13 – Abcoude – Met Marijn Brouwers, Anne Soldaat en Reyer Zwart – The Chet Baker Room – 20.15  Details here.

Januari 14 – Almere – Met Marijn Brouwers, Anne Soldaat en Reyer Zwart – The Chet Baker Room – 16.00 Details here.

Januari 18 – Nijmegen – Met Marijn Brouwers, Anne Soldaat en Reyer Zwart – The Chet Baker Room – 20.15  Details here.

Januari 27 – Haarlem – Met Marijn Brouwers, Anne Soldaat en Reyer Zwart – The Chet Baker Room – 20.15  Details here

Januari 31 – Waalwijk – Met Marijn Brouwers, Anne Soldaat en Reyer Zwart – The Chet Baker Room – 20.30 Details here.

Februari 1  – Amsterdam – Kleine Zaal Concertgebouw – Met Marijn Brouwers, Anne Soldaat en Reyer Zwart – The Chet Baker Room – 20.15  Details here.

Februari 2 – Utrecht – Met Marijn Brouwers, Anne Soldaat en Reyer Zwart – The Chet Baker Room – 20.30  Details here.

Februari 4 – Amsterdam – Kleine Komedie – Met Jeroen Zijlstra, programma ‘Waterman’ – 20.15 Details here.

Februari 10 – Amsterdam – Sugarfactory – RCO clubnight, met kamermusici van het Concertgebouw Orkest – 2015 Details here.

Februari 11 – Leeuwarden – De Harmonie – Met Rembrandt Frerichs, Jorg Brinkmann en Joost Lijbaart 15.00 Details here.

March 1 – Naarden – Theater de Mess – with pianist Karel Boehlee Details here.

March 7 – Nijmegen – theater Brebl – with pianist Mike Boddé, starts at 20.30 Details here.
Tickets.

March 11 – Bloemendaal – Dorpskerk

March 13 – Amsterdam – Carré – met Freek de Jonge

March 15 – Leiden – met pianist Rembrandt Frerichs – Jazz in de Kamer Details here.

April 7 – Eersel – theater de Muzenval, with Big Band The Night Cats –  Starts at 20.30 Details here.

2017

01/06 Enschede – De Tor, with Humphrey Campbell, Karel Boehlee, and Ruud Ouwehand. Details here.

01/08 Radio Beverwijk. Details here.

01/14 Zeist – Nieuwjaarsconcert, Theater Figi. Details here.

02/03 Laren – Tribute to Toots Thielemans, with Mike Bodde and Marcel Booij. Details here.

02/10 Leiden – with Maarten van der Grinten. Details here.

02/22 Amsterdam – Metropole Orkest, Avond van de Filmmuziek. Details here.

02/23 Amsterdam – Metropole Orkest, Avond van de Filmmuziek. Details here.

02/24 Amsterdam – Metropole Orkest, Avond van de Filmmuziek. Details here.

02/26 Weesp – van Houtenkerk, Oudegracht 69 Weesp. Aanvang 14.00 Met Rembrandt Frerichs, Tony Overwater en Joost Lijbaart Details here.

03/03 ‘s-Hertogenbosch – with Rembrandt Frerichs, Chris Strik, and Eric Timmermans. Details here.

03/05 Emmen. Details here.

03/18 Noordwijk. Details here.

03/29 Amersfoort – with Karel Boehlee and Sven Schuster. Details here.

04/01 Goedereede – with Koninklijke Fanfare Apollo

04/02 Amsterdam – in Beurs van Berlage with Tata Steel Symphonisch Blaasorkest

04/13 Uden – “Bach en Bleekwater” with Esther Apituley

04/21 Goirle – “Bach en Bleekwater” with Esther Apituley

04/22 Rotterdam – “Bach en Bleekwater” with Esther Apituley

04/23 Amsterdam – “Chet Baker Room” preview with Marijn Brouwers in Kleine Komedie

04/25 Zutphen – Jazz in Luxor

05/05 Amsterdam – “Bach en Bleekwater” with Esther Apituley in Bellevue

05/06 Capelle Aan Den Ijssel – “Bach en Bleekwater” with Esther Apituley

05/07 Heerlen – Mojones Big Band

05/13 Utrecht – “Bach en Bleekwater” with Esther Apituley

05/18 Heerhugowaard – “Bach en Bleekwater” with Esther Apituley

05/19 Goes – “Bach en Bleekwater” with Esther Apituley

05/21 Den Haag – Theater Dakota “Bach en Bleekwater” with Esther Apituley

05/25 Breda – Breda Jazz Festival with Rembrandt Frerichs Details here.

06/03 Tilburg – with Maarten van der Grinten Details here.

06/04 Soestdijk – Wine en Jazz Festival with Mike Bodde, Frans van der Hoeven, Hans van Oosterhout Details here.

06/05 Rheine, Germany – with Ruud Ouwehand, Karel Boehlee, and Humphrey Campbell

06/10 Groeningen – with Maarten van der Grinten

06/11 Amersfoort – Amersfoort Jazz Festival, a Brazilian tribute to Toots, with Lílian Vieira, Karel Boehlee, and others
Details here.

06/15 Deventer – Kennis Festival, with Mike Bodde and Frans van der Hoeven

07/12-07/16 Parade den Haag – “Chet Baker Room” with Marijn Brouwers

08/17-08/22 Parade Amsterdam – “Chet Baker Room” with Marijn Brouwers

09/15 – Uden Jazzfestival, met Jeroen van Vliet – 18.00

09/15 – Loosdrechts Jazzfestival, gast optreden bij het Peter Beets kwartet – 22.00

09/16 – Brouwershaven st Nicolaas kerk met het Tata Steel Synmfonisch blaasorkest – 14.30

09/16 – BIMhuis Amsterdam, met het Once Upon a Time Orchestra – 20.30

09/21 – Wageningen Loburg, met Jasper Somsen en Christiaan Pabst – 20.30

09/22 – Brebl Nijmegen met het Once Upon a Time Orchestra – 20.30

10/1 – Lantaren/Venster Rotterdam met het Once Upon a Time Orchestra – 15.30 Details here.

10/12 – Sittard – Volt, met Mike Boddé en Jo Didderen ‘Tribute to Toots’ 20.30

10/14 – Wadway – The Chet Baker Room – met Marijn Brouwers, Anne Soldaat en Reyer Zwart – 20.30 Details here.

10/20 – Rotterdam, de Doelen, Met Mike Boddé, Frans van der Hoeven, Hans van Oosterhout ‘Tribute to Toots’ 20.30

10/24 – Hoofddorp, De Meerse. The Chet Baker Room – 20.30 Details here.

10/27 – Enschede, De Tor – Met Mike Boddé en Ruud Ouwehand – 21.00 Details here.

10/28 – Leusden, De Tuin, – The Chet Baker Room– 20.00 Details here.

10/29 – Rotterdam, Walhalla, – The Chet Baker Room– 15.00 Details here.

11/3 – Tiel, Agnietenhof – The Chet Baker Room – 20.00 Details here.

11/4 – Austerlitz, Beauforthuis – The Chet Baker Room– 20.15 Details here.

11/5 – Spijkenisse, De Stoep – The Chet Baker Room– 15.00 Details here.

11/6 – Amsterdam, De Kleine Komedie – The Chet Baker Room –20.15 Premiere Details here.

11/10 – Amsterdam, De Meervaart – met ‘Once Upon a Time Orchestra’ Buitenkunst Details here.

11/11 – Den Haag, Diamant Theater – Met Mike Boddé – 20.15 Details here.

11/16 – Naaldwijk, De Naald – The Chet Baker Room – 20.15 Details here.

11/18 – Winschoten, Harbour Club – Met Mike Boddé Details here.

11/24Zaantheater – met Freek de Jonge en orkest – aanvang 20.15
11/25Zaantheater – met Freek de Jonge en orkest – aanvang 20.15

11/30 – Meppel, Theater Ogterop – The Chet Baker Room – 20.15 Details here.

12/3 – Zoetermeer, Golden Tulip Zoetermeer Jazz Club – met Marcel Booij en Karel Boehlee – 15.00 Details here.

26 nov – met Rembrandt Frerichs, Jorg Brinkman en Vinsent Planjer in de Roode Bioscoop te Amsterdam – Aanvang 16 uur. Toegang 20 euro. http://www.roodebioscoop.nl

30 nov. -Meppel –  Met Marijn Brouwers, Reyer Zwart en Anne Soldaat The Chet Baker Room – 20.15 Details here.

2 dec – Gouda – Met Marijn Brouwers, Reyer Zwart en Anne Soldaat The Chet Baker Room – 20.15 Details here.

3 dec – Zoetermeer, Golden Tulip Zoetermeer Jazz Club – met Marcel Booij en Karel Boehlee – 15.00

7 dec – Capelle aan de IJssel – Isala theater –  Met Marijn Brouwers, Reyer Zwart en Anne Soldaat The Chet Baker Room – 20.15 Details here.

9 dec – Doesburg – Met Marijn Brouwers, Reyer Zwart en Anne Soldaat The Chet Baker Room – 20.15 Details here.

12 dec – Arnhem – met Mike Bodde en Frans van der Hoeven – theater aan het hof

13 dec – Den Bosch – Met Marijn Brouwers, Reyer Zwart en Anne Soldaat The Chet Baker Room – 20.15 Details here.

15 dec – Heerlen– Met Marijn Brouwers, Reyer Zwart en Anne Soldaat The Chet Baker Room – 20.15 Details here.

20 t/m 31 dec – Amsterdam – DeLaMar – Met Freek de Jonge –  het programma “Koffers”

2016

01/01 Zaandam – Jazz in Verdan, Zaandam, with Jeroen Zijlstra and others Details here.

01/03 Den Bosch – Brabants Jazz Orkest Details here.

01/22 Borne – Bornse Harmonie Details here.

02/06 Amersfoort – “Bach en Bleekwater”, with Esther Apituley and others Details here.

02/07 Laren – Rosa Spier Huis, with Rembrandt Frerichs Details here.

02/09 Amsterdam – Boekenbenefiet voor Vluchtelingenkinderen Details here.

02/21 Spijkenisse – Hermine & Zapp4 Details here.

02/28 Amsterdam – Karel Eykman 80 jaar, with Jeroen Zijlstra and others Details here.

03/09 Amsterdam – Saskia-ontbijt in de Oude Kerk, with Rembrandt Frerichs Details here.

03/11 Haarlem – “Bach en Bleekwater”, with Esther Apituley and others Details here.

03/12 Haarlem – “Bach en Bleekwater”, with Esther Apituley and others Details here.

03/13 Groningen – “Bach en Bleekwater”, with Esther Apituley and others Details here.

03/16 Amsterdam – Brokkenbal, with Corry van Binsbergen and others Details here.

03/19 Dordrecht – “Bach en Bleekwater”, with Esther Apituley and others Details here.

03/31 Amsterdam – “Revue de Paré Details here.

04/02 Amsterdam – “Bach en Bleekwater”, with Esther Apituley and others Details here.

04/08 Scheveningen – Hermine Deurloo, Rembrandt Frerichs, and friends Details here.

04/16 Apeldoorn – “Bach en Bleekwater”, with Esther Apituley and others Details here.

04/23 Zwolle – “Bach en Bleekwater”, with Esther Apituley and others Details here.

05/9 Den Haag – guest solist with Marinierskapel der Koninklijke Marine o.l.v. Peter Kleine Schaars Details here.

05/10 Doorn – guest solist with Marinierskapel der Koninklijke Marine o.l.v. Peter Kleine Schaars (besloten)

05/9 Den Helder – guest solist with Marinierskapel der Koninklijke Marine o.l.v. Peter Kleine Schaars Details here.

05/15 Amsterdam, Oude Kerk – Vespers 18.00

05/18 Kleine Komedie, Amsterdam – Frank Sinatra’s Watertown, with Club Helmbreker Details here.

05/27 – 29, Amersfoort Jazz – with Mike Boddé and Marcel Booij Details here.

06/19 Zaandam Midzomer Zaan Festival – with Freek de Jonge 15.30 – 17.00 Details here.

06/23 – 25 Rotterdam, De Parade – Frank Sinatra’s Watertown, with Club Helmbreker Details here.

07/11 – 13 Den Haag, De Parade – Frank Sinatra’s Watertown, with Club Helmbreker Details here.

07/22 – 24 Utrecht, De Parade – Frank Sinatra’s Watertown, with Club Helmbreker Details here.

08/24 – 28 Amsterdam, De Parade – Frank Sinatra’s Watertown, with Club Helmbreker Details here.

09/10, Leusden Jazz – Ntjam Rosie, Rolf Delfos, Hermine Deurloo, Florian Wempe, Paul van Kessel and more. Details here.

09/15 – 19 – Johannesburg, South Africa – Joy of Jazz Festival Details here.

09/30 – 10/02 – Rotterdam, Ahoy Nationale Taptoe met o.a. De Wëreldbänd
Details here.

10/07 – Amsterdam – Organ and Harmonica, with Jos van der Kooy Details here.

10/08 – Kamerik – Douane Harmonie Details here.

10/16 – with Esther Apituley

20 -23/10 Caïro Jazzfestival – with Rembrandt Frerichs, Tony Overwater, Joost Lijbaart

10/29 – Voorburg – Museum Swaensteyn with Rembrandt Frerichs and Sven Schüster

11/6 – Philharmonie Haarlem – Tata Steel Orkest

11/12 – Valthermond – met Mike Boddé en Sven Schüster – Toots Tribute Details here.

11/24 – Amsterdam – North Sea Jazz Club – met o.a Tim Welvaars en Laura Fygi – Toots Tribute

11/25 – Veghel – met Mike Boddé en Sven Schüster – Toots Tribute

11/27 – Dordrecht – Met Berthil Busstra in cafe Merz, aanvang 16.00

12/15 – Dordrecht – with Rembrandt Frerichs Details here.

12/16 – Enschede – with Dual City Big Band Details here.

12/17 – Amsterdam – with Zapp4 Details here.

12/22 – Amsterdam, Bimhuis,  – with Rembrandt Frerichs, Jörg Brinkmann and Julian Sartorius Details here.

12/23 – Tilburg, Paradox – Stranger than Paranoïa Festival, with Rembrandt Frerichs, Jörg Brinkmann and Julian Sartorius

2015

01/25 Driebergen Theater Maitland  – Dansen op een Glazen Plafond theater show

01/26 Amsterdam Kleine Komedie – Dansen op een Glazen Plafond theater show

02/22 Hellevoetsluis – Theater de twee Hondjes – with the Holland Jazz Band Details here.

02/28  Zwolle – Waalse Kerk –  met Edwin Rutte, Ruud Ouwehand en Peter Niewerf – Aanvang 14.30

03/15 Amsterdam – cafe van Leeuwen Utrechtse straat –  20.00

03/07 Rotterdam Lanteren Venster – Dansen op een Glazen Plafond theater show

03/08 Amersfoort  Theater de Lieve Vrouw – Dansen op een Glazen Plafond theater show

03/10 Alkmaar  theater de Vest – Dansen op een Glazen Plafond theater show

03/11 Bimhuis Amsterdam – Brokken festival met o.a Corrie van Binsbergen, Tini Thompsen e.v.a.

03/13 Utrecht Vredenburg – Dansen op een Glazen Plafond theater show

03/14 Breda Chasse Theater – Dansen op een Glazen Plafond theater show

03/15 Haarlem Schouwburg – Dansen op een Glazen Plafond theater show

03/17 Den Haag Schouwburg – Dansen op een Glazen Plafond theater show

03/26 Amsterdam 20.00 tot 22.00 Revue de Paré, ‘Verhalen uit Nieuw West’, met schrijvers, dichters en cabaret. Muzikale omlijsting Hermine Deurloo. Presentatie o.a. Christine Otten www.revuedepare.nl

03/29 Culemborg – 15.00 met Rembrandt Frerichs – Tony Overwater – Vinsent Planjer

04/12 Doesburg – met Rembrandt Frerichs

04/13 Hilversum – De Vorstin – met de Laundry Big Band

04/19 Breda Swing Club – Breda Golden Tulip Hotel, Keizerstraat 5 – 15.00-17.30

04/26 Nijmegen – met Maarten van der Grinten

05/09 Trondheim Noorwegen – Met Rembrandt Frerichs en Tor Haugerud

05/15 Den Haag Nieuwe Kerk – 20.00 – Met Rembrandt Frerichs – (2e set Christina Branco en pianist)

05/17 Podium Witteman met Mike Boddé – 17.00

06/11 Revue De Paré Amsterdam 20.00  http://revuedepare.nl/?page_id=56

06/21 Kruithuis – with Rembrandt Frerichs 11:00 http://www.erhangtietsindelucht.nl/

06/26 Rotterdam Jazzdag – Kantine Walhalla 23.20 Met Zapp4

06/27 Amsterdam Bimhuis – CD release presentation of “Welling” with Zapp4 Details here.

07/04 Amsterdam Concertgebouw – with Trijntje Oosterhuis 20.00 Details here.

07/31 Amsterdam Concertgebouw – with Rembrandt Frerichs 20:15 Details here.

09/06 De Tor – Hermine & Zapp4 Details here.

09/10 Zuiderstandtheater, Scheveningen – Harde Handen, with Loes Luca, Scheveningen choirs, musicians from the Willem Breuker Kollektief and Asko/Schönberg and more, lyrics and music by Hans Dorrestijn, Willem Breuker, and more

09/11 Zuiderstandtheater, Scheveningen – Harde Handen, with Loes Luca, Scheveningen choirs, musicians from the Willem Breuker Kollektief and Asko/Schönberg and more, lyrics and music by Hans Dorrestijn, Willem Breuker, and more

09/12 Zuiderstandtheater, Scheveningen – Harde Handen, with Loes Luca, Scheveningen choirs, musicians from the Willem Breuker Kollektief and Asko/Schönberg and more, lyrics and music by Hans Dorrestijn, Willem Breuker, and more

09/13 Zuiderstandtheater, Scheveningen – Harde Handen, with Loes Luca, Scheveningen choirs, musicians from the Willem Breuker Kollektief and Asko/Schönberg and more, lyrics and music by Hans Dorrestijn, Willem Breuker, and more

09/19 De Lindenberg, Nijmegen – 20:30 Hermine & Zapp4 Details here.

09/20 Theater Karroessel, Geleen – 14:30 Hermine & Maarten van der Grinten Details here.

10/16 Tilburg Paradox – Hermine & Zapp4 Details here.

10/18 Amsterdam Bagels & Beans- IJdok 49 – 12:00 Hermine/Peter Tiehuis/Bart Fermie/Theo de Jong

10/24 Bristol International Harmonica Festival, England – Details here.

10/25 Swing Festival, Breda 16:00 – Hermine & Sebastiaan van Bavel Details here.

11/13 Antwerpen, Belgium – Dansen op een Glazen Plafond theater show Details here.

11/14 Hasselt, Belgium – Dansen op een Glazen Plafond theater show Details here.

11/15 Leuven, Belgium – Dansen op een Glazen Plafond theater show Details here.

11/28 Nacht van de Jazz – Hermine & Mike Boddé

11/29 JazzHuis Abcoude – Hermine & Zapp4 (Sold Out)

2014

19 jan. ’14 Nieuw Vennep – De Rustende Jager – 15.30 – 18.30 With pianist Rembrandt Frerichs a.o.

2 febr. ’14 Rotterdam – De Machinist  15.00
With pianist Rembrandt Frerichs

  1. febr. ’14 Haarlem– 16.00 Jazz Festival.

20 febr. ’14 Utrecht – 21.00 With Peter Niewerf, Aleph Books, Vismarkt 9 Utrecht.

23 febr. ’14 Amsterdam – 16.30 with Theo Loevendie, Joost Lijbaart, Maarten van der Grinten en Mark Haanstra, Cafe Welling.

27 febr. ’14 Leiden – Stukafest 20.30 – 23.00
With pianist Rembrandt Frerichs

4 March ’14 Weesp – With Christaan de Jong, Globus Ensemble, Church of Weesp, 12.30

16 March ’14  Portugal – Caldas da Rainha

12 April ’14 Leiden – Hothouse Leiden; with Jesse van Ruller, Tony Overwater, Joshua Samson http://www.hothousejazz.nl/

23 April “14 Amsterdam – Badcuyp, with Rembrandt Frerichs – http://www.badcuyp.nl/

3 May ’14 New York

9 May ’14 Den Bosch – Toonzaal – duo with Rembrandt Frerichs www.detoonzaal.nl/agenda/programma/05-2014/all

16 mei ’14 Amsterdam – Stedelijk Museum Restaurant, with Jan Menu and Maarten van der Grinten.

7 June ’14 Bergen op Zoom – JazzBoz Festival – with Jesse van Ruller, Tony Overwater, Joshua Samson

11 July ’14 Rotterdam – North Sea Jazz Festival – with Jesse van Ruller, Tony Overwater, Joshua Samson

30 aug. ’14 Groningen  -Zomer Jazz Fietstour – with Corrie van Binsbergen, Kees van Kooten.

7 sept. ’14 Amsterdam –  North Sea Jazz Club – with Lilian Vieira, Hans Vroomans, Daniel de Moraes, Jose Lopretti, Enrique Firpi, East Park String Quartet.
13.30 lunchconcert

21 sept ’14 Amsterdam – Arti et Amicitiae – with Rembrandt Frerichs – 17.00

30 sept. ’14 Italy, Trento – with Pianist Rembrandt Frerichs
5 Oct. ’14 Zutphen – with Pianist Rembrandt Frerichs

9 oct. ’14 Amsterdam WTC – lunchconcert with Pigalle44
12.30

12 Oct. ’14 Zandvoort – theater De Krocht – With Eric Timmermans, Rembrandt Frerichs and Kim Weemhoff

26 oct. “14 Amsterdam Cafe Kobalt
With P44 16.00 – 19.00

14 dec. ’14 Amsterdam – cafe Welling – with Theo Loevendie, Mark Haanstra, Maarten van der Grinten and Joost Lijbaart – 16.00

26 dec. “14 Deventer Schouwburg 11.00 – With Rembrandt Frerichs and Nico ter Linden

2013

March 8 2013: Utrecht, U-jazz, Mirliton Theater Boven Clarenburg 93-2 , Hoog Catharijne,

with Peter Nieuwerf en Ruud Ouwehand. Aanvang 20.30

March 10 2013: Stadskanaal, Accordeon Festival, Theater Geert Teis. Aanvang 13.00. Www.accordeonfestival.nl

March 31 2013: Hilversum, De Vorstin,  met Kai von Rosenberg, Tony Overwater en Joshua Samson, van 15.00 tot 17.00

April 6 2013; Harmonica workshop Improvising for beginners 11.00 – 13.00 Mondharmonica-Festival: ’t Patronaat, 2e Haagstraat 40, Helmond.

April 8 2013:  Hermine will bring her favourite recordings to ‘Musicias Corner’
Concertzender, 22.00

April 20 2013: Jazz Cruise, Vinkeveen, met o.a. Karel Boelhee, Marjory Barnes en Rene van Beek

April 21 2013: Roepaen in Ottersum met Corrie van Binsbergen, Hans Hasebos en Anne Soldaat

April 28 2013: With Anne Soldaat and Corrie van Binsbergen  and Hans Hasebos in Zaal 100 Amsterdam 16.30

May  5 2013: Hoorn, Het Huis Verloren, met the Rigidly Righteous

May 9 2013: Den Bosch, Jazz in Duke Town, met Rembrandt Frerichs

May 17 2013; Jazz Festival Enschede, De Tor, met Ruud Ouwehand, Peter Nieuwerf and Ronald Douglas

May 25 2013: Borne, Bornse Synagoge, met Ruud Ouwehand en Peter Nieuwerf

May 31 2013: Almelo, with Christine Otten and Ruud Ouwehand.

June 1 2013: Den Haag, with Rembrandt Frerichs and Etienne Nilsen

July 18 2013Aarhus Jazzfestival, Denmark, with Tony Overwater, Joshua Samson, Sandra Hempel

July 19 2013; Aarhus Jazzfestival Denmark + Ebeltoft, with Tony Overwater, Joshua Samson, Sandra Hempel

August 23 2013Torun, Poland, Harmonica Festival

September 27 2013: Amsterdam, Melkweg, with Candy Dulfer

October 16 2013: Amsterdam, Noorderkerk, with Glennis Grace

October 24 2013: Groningen, Platformtheater, with Tony Overwater, Joshua Samson and Sandra Hempel, concert at 20.30

October 25 2013: Amsterdam, Splendor – Nieuwe Uilenburgerstraat 116 – with Tony Overwater, Joshua Samson and Rembrandt Frerichs

Concert at 21.00 till 22.15

October 27 2013: Leeuwarden, Schouwburg, with Tony Overwater, Joshua Samson and Sandra Hempel. Concert at 15.00 till 17.45

December 22 2013: Amsterdam, Kobalt – 17.00 with Reinier Voet, Jan Brouwer and Jet Stevens

December 27 2013 IJ-kantine, Amsterdam, with Pigalle 44, 15.30

2012

June 22; Jazzdag Rotterdam. With Tony Overwater, Joshua Samson and guest Jesse van Ruller

June 24; Veere. With the Willem Breuker Kollektief

July 2012: recording with Grammy nominated and Bafta winner; composer Austin Wintory

September 2012:

sept. 22: Baerle Nassau, with Willem Breuker Kollektief

sept. 23:  Oude Sluis, with Willem Breuker Kollektief

sept. 24 till oct. 7 ; Tour U.S.A.

October 2012

oct. 13; Rotterdam, Lantaren Venster, with Willem Breuker Kollektief

oct. 20: CD Presentation ‘Glassfish’ – Bimhuis, Amsterdam.

With Tony Overwater, Joshua Samson and Jesse van Ruller.

oct. 28: Den Bosch, with Brabants Jazz Orkest en Anton Goudsmit

November 2012:

nov. 5; Spijkenisse, De Stoep, with Willem Breuker Kollektief

nov. 6: Barendrecht, ‘Het Kruispunt, with Willem Breuker Kollektief

nov.7: Leiden, Stadsschouwburg, with Willem Breuker Kollektief

nov. 8: Leiden, Stadsschouwburg, with Willem Breuker Kollektief

nov. 10: Zwolle, with Willem Breuker Kollektief

nov. 11: Amersfoort, ‘De Flint’, with Willem Breuker Kollektief

nov. 16: Deventer, Schouwburg, with Willem Breuker Kollektief

nov. 17: Groningen, Stadsschouwburg, with Willem Breuker Kollektief

nov. 20: Hoorn, ‘Het Park’, with Willem Breuker Kollektief

nov. 22: Purmerend, ‘De Purmaryn’, with Willem Breuker Kollektief

nov. 23: Amsterdam, ‘De Meervaart, with Willem Breuker Kollektief

nov. 24: Hoofddorp, ‘De Meerse, with Willem Breuker Kollektief

nov.30: Eindhoven, with Willem Breuker Kollektief

December 2012

dec. 1: Rotterdam, Schouwburg, with Willem Breuker Kollektief

dec. 6: Enschede, Wilhelminatheater, with Willem Breuker Kollektief

dec. 8: Haarlem, Schouwburg, with Willem Breuker Kollektief

dec. 9: Haarlem, Studio Helmbreker, TotheFull, with Tony Overwater and Joshua Samson.

dec. 12: Arnhem, Schouwburg, with Willem Breuker Kollektief

dec. 13: Amstelveen, Schouwburg, with Willem Breuker Kollektief

dec. 14: Alkmaar, theater De Vest, with Willem Breuker Kollektief

dec. 15: Edam, with Willem Breuker Kollektief

dec. 16: Leeuwarden, ‘De Harmonie’, with Willem Breuker Kollektief

dec. 17: Den Haag, with Willem Breuker Kollektief

dec. 28: Amsterdam, Bimhuis with Willem Breuker Kollektief

dec. 29: Amsterdam, Bimhuis with Willem Breuker Kollektief

dec 31; Amsterdam, Bimhuis with Willem Breuker Kollektief

2011

Highlights:

Januari/februari: tour Mahagonny with Zuidelijk Toneel

March 24/26/27 : concerts with the Willem Breuker Kollektief -Bimhuis Amsterdam, Leeuwarden, Baerle Nassau

June 4 – Jazzfestival Lille, France.

August 19/20: Sicily Jazz Festival, with Jazz Orchestra Siciliana

Sept. 3: Jazzfestival Nancy, France

1 okt. – Medemblik, Rigidly Righteous.

23 oct. – Tony Overwater en Joshua Samson – Utrecht

2-5 nov. – Trossingen Harmonica Masters Workshop: http://www.harmonica-masters.de/

20/21 november – London, Le Quecumbar, with Pigalle 44

27 november – Middelharnis, Diekhuus, met het Holland Jazz Ensemble

16 december – Item on dutch television, childrens programm ‘Klokhuis’.

Share: